D.U.K

Ar stipriai permokėsiu už maisto produktus naudodamasis tokia paslauga?

Statistiškai teigiama, jog aštuonių iš dešimties klientų  sąskaita maisto produktams sumažėjo. Taip yra dėl to, kad parduotuvėje sunku nusipirkti tiksliai tiek maisto, kiek prireiks vakarienei pagaminti. Taigi dažnai iš šaldytuvo metame lauk sugedusius produktus. Be to vaikščiodami po prekybos centrą  dažnai prisirenkame prekių, kurios nėra būtinos.Mūsų siūlomi produktai taupo ne tik pinigus, bet ir sveikatą, nes tai kokybiška Lietuvos ūkininkų išauginta produkcija.

Kodėl turėčiau užsisakyti vakarienę pas Jus?Jei pirkčiau pats būtų šiek tiek pigiau.

Jūs į parduotuvę visada galite neštis bet kokį  receptą ir pagal jį rinktis maisto produktus, tačiau retas kuris iš mūsų taip daro. Dažniausiai parduotuvėje mąstome kuo nustebinti ar nudžiuginti šeimą. Mūsų paslaugos sėkmė slypi būtent gyvenimo palengvinime, kai nereikia galvoti, ką ir kaip gaminti,vargti prie viryklės.O sutaupytą laiką Jūs  galėsite skirti sau,šeimai,draugui,pomėgiui.

Ar vaikai gali gaminti ir kokio amžiaus vaikai gali gaminti pagal jūsų receptus?

Vaikai mokantys skaityti ir elgtis su virtuvės įranga gali lengvai pagaminti sotų patiekalą ir nustebinti tėvelius, bei savo draugus.

Kaip jums pavyks užtikrinti, kad maisto produktai bus kokybiški ir šviežūs?

Kaip veikia šviežio maisto garantija?

Įsivaizduokite itin atidų pirkėją, kuris parduotuvėje patikrina visų šviežių produktų galiojimo laiką. Mūsų darbuotojas ir yra tas atidus  pirkėjas, kuris Jums parenka tik geriausius ir šviežiausius produktus. Mūsų siūlomi produktai praeina dvigubą patikrą: pirmiausiai produktus atrenka ūkininkai, juos dar kartą kruopščiai tikrina mūsų darbuotojai. Maisto produktai atvežami mažais kiekiais, 2-3 kartus per savaitę. Maisto produktai pateikiami su nurodytu  maisto garantijos terminu.

Kaip galima atsiskaityti už pirkinius?

Už pirkinius galite atsiskaityti naudodamiesi  PAYSERA  sistema,kuri apjungia tokius bankus kaip SEB, „Swedbank“, „Danske Bank“, „Nordea“ arba „DnB“ bankų elektronines sistemas.