Apie mus

2015 m. pavasarį dalyvavome projekte “Išmani moteris”, esame veiklos moterys iš Šiaulių. 2015 m. birželio mėn. finaliniame “Išmani moteris” renginyje pristatėme savo verslo idėją investuotojams. Laimėjome prizinę vietą. Taip pat daug bendravome su užimtais, laiką taupančiais žmonėmis, iš kurių sulaukėme didelio susidomėjimo ir palaikymo mūsų verslo idėjai. Mūsų idėja patikėjo ir sutiko bendradarbiauti Beata Nicholson. Mums padeda ir konsultuoja VšĮ “Versli Lietuva”.

Turėdamos tokį palaikymą, 2015 m. rugsėjo mėn. sukūrėme įmonę “SMF LT”, kuri pirmoji Lietuvoje siūlo unikalų produktą – keturias dėžes – „Klasikinė“, „Vegetariška“, „Beatos virtuvė“ bei „Mano“ dėžė (klientas pats susirinktų dėžę iš jam siūlomų kaimiškų produktų).

Tai išskirtinės kokybės maisto produktai iš Lietuvos ūkininkų bei lengvas receptas patiekalui pasigaminti vienoje dėžėje. Klientas internetu užsisako, vėliau jam patogiu laiku atvyksta į atsiėmimo punktą prekės pasiimti. Taip pat siūlome produkto į namus atvežimo paslaugą. Mūsų paslaugos išskirtinumas – kokybiški ir šviežūs maisto produktai bei greitas (apie 30 min.) patiekalo pasigaminimas, nes klientas gaus beveik paruoštus produktus bei nesudėtingą receptą. Tai patogus sprendimas dirbantiems, užimtiems bei vertinantiems išskirtinės kokybės lietuvišką produktą žmonėms.

SMF filosofija

SMF žino, kad personalas yra didžiausias įmonės turtas, nes įmonės sėkmė priklauso nuo darbuotojų darbo kokybės. Vertingiausios darbuotojų savybės – darbštumas, kūrybingumas ir lojalumas įmonei bei klientams.

SMF patikimas partneris, nes atsakingai žiūri į savo darbą: yra tolerantiška, sąžininga ir profesionali įmonė. SMF siekia, būti naujos kartos sėkmingo verslo pavyzdžiu.

SMF atsakingai vykdo savo kasdieninę veiklą. Įmonė neina lengviausiu keliu, surenkant prekes iš šalimais esančios parduotuvės. SMF kruopščiai atrenka kokybiškus produktus tiesiai iš Lietuvos ūkininkų ūkių. Visos daržovės, pieno produktai ir didžioji dalis kitų maisto produktų yra išskirtinės kokybės ir turi savo ūkio istorijas.

SMF kasdien siekia geresnių įmonės rezultatų. Įmonė žino, kad nuo kiekvieno atliekamo darbo, priimtų sprendimų, bendravimo su klientais bei partneriais, priklauso įmonės sėkmė ir jos darbuotojų gerovė.

TIKSLAS

KOKYBĖ+PATIKIMUMAS=PASITIKĖJIMAS/LAIMINGAS KLIENTAS
Susirasti tokius tiekėjus, kurie niekada nepavestų.
Atsakingai atrinkti produktus, didinti asortimentą.
Šviesti klientus:
Nes ne visi žino ir domisi ką perka (ar rūkytą ar mirkytą).
Kaip gali sutaupyti laiką planuojant ir užsakant Tel. +370 670 98099

VIZIJA

Išdirbti savo įmonės ženklą, kaip kokybės ženklą.
Šiauliuose atidaryti dar vieną parduotuvėlę, plėstis į kitus miestus.
Jei nerasime Lietuvoje kokybiškų produktų, priimsime ir užsienio ūkininkus ir šeimos verslus.

TIKSLINIS SEGMENTAS

Įmonės, kurios laukia svečių ar išvyksta į užsienį (Lietuviškos maisto dovanos).
Darbuotojai, kurie gali sutaupyti laiką užsakant tel. +370 670 98099, tik užbėgtų atsiimti maisto produktų.
Tėvai, kuriems ne tas pats ką valgo vaikas (rodoma maisto kultūra).
Ir visi tie, kuriems rūpi maisto kokybė, laiko taupymas.

PRIVALUMAI KLIENTUI

Gyvas ir šiltas bendravimas, bei produkto istorija.
Patikimumas, šviežumas.
Daugiau laiko galite skirti sau ir šeimai.

TRŪKUMAI KLIENTUI IR ĮMONEI (o gal net privalumai)

Trumpas galiojimo laikas.
Čia ir dabar, kai kurių prekių nenusipirksite (jei nėra užsakyta).
Vyrauja sezoniškumas.
Ne visi turi leidimus susitvarkę tiekėjai negalime prekiauti (pvz: produktas geras, kokybiškas, skanus, bet imti negalime, nes trūksta noro – parduoti nori, o susitvarkyti ne).
Tiekėjai – nenori keistis, galvoti, kurti kažko naujo, be konservantų, įvairesnių gaminių ir t.t. Pastebėjimas, vienas nuo kito kopijuoja,

MŪSŲ KLIENTAS KOKS JIS?

Laimingas – Saugantis savo sveikatą – Ieškantis kokybės – Norintis bendrauti – Taupantis savo laiką – Palaikantis smulkųjį verslą – Kalbantis, ko jam reikia – Sąžiningas