Apie mus

Sveiki atvykę į tikro maisto namus/pasaulį! Kodėl “tikro”? Na… Neabejojame, kad paragavę mūsų prekiaujamos produkcijos Jūs tikrai suprasite, apie ką mes 🙂 Bet apie viską nuo pradžių…
Mes komanda žmonių, vertinančių ne tik skanų, bet ir kokybišką, natūralų, šviežią maistą, savo istoriją pradėjome 2015-ųjų rugsėjį. Pasivadinome “SMF – skanaus maisto fabrikas”. Žengėme drąsiai ir užtikrintai: pirmieji Lietuvoje siūlėme unikalią paslaugą – keturias skirtingas dėžes produktų, sukomplektuotas tam tikriems patiekalams. Kiekvienas galėjo pats susirinkti dėžę – nuo klasikinės iki vegetariškos – iš jam siūlomų ūkininkų parūpintų gėrybių.

Tada pamanėme, kad beprotišku tempu besisukančioje kasdienybėje žmonėms vis dėlto norisi valgyti skaniai ir sveikai, bet tuo pačiu sutaupyti laiko, nesukant galvos dėl produktų sudėties, negaištant laiko etikečių skaitymui ir važinėjimui po parduotuves ar ūkininkų turgelius. Ir net patys nustebome, kokie buvome teisūs!

Klientų, norinčių gaminti namuose ir mėgautis išskirtiniu maistu, ratas didėjo milžinišku greičiu. Tačiau dar labiau augo jų poreikiai, ir mes neatsilikome nė per žingsnį. Jei atvirai, pradėjome šuoliuoti dar didesniais, tiesiog septynmyliais! Kad visada būtume bent vienu priekyje ir galėtumėm pasiūlyti savo pirkėjams tik geriausius iš geriausių produktų.

Šiandien sėkmingai tęsiame savo pradėtą misiją. SMF prekiauja išskirtinės kokybės – natūraliais, šviežiais – produktais iš Lietuvos bei Europos ūkių. Pasitikime tik tais, kurie žiūri viena kryptimi su mumis, kuriems, kaip ir mums, svarbiausia ne parduodamos produkcijos kiekis, o kokybė. Nesvarbu, ar tai žinomas nacionalinis, ar nedidelis ekologinis ūkis, ar kooperatyvas, ar mažytis šeimos verslas – visiems keliame tuos pačius reikalavimus.

O tam, kad būtume tikri, jog siūlome Jums tik kokybišką ir šviežią maistą, pirma tuo įsitikiname patys. Ir akimis, ir skrandžiais 🙂 Traukiame tiesiai į mus sudominusius ūkius, reikalaujame kokybės sertifikatų, apžiūrime, kokiomis sąlygomis čia auginami grūdai, vaisiai daržovės, kaip laikomi ir kuo šeriami gyvuliai, paukščiai ar žuvys, ragaujame kiekvieną produktą.

Ir kai po ilgų, kruopščių atrankų bei ragavimų produktai iš sąžiningiausių, geriausių Lietuvos bei Europos ūkininkų patenka ant mūsų lentynų, tai būna tik mažulytė pradžia to gėrio, kurį galime Jums pasiūlyti!

KĄ MES VEIKIAME
Mes ne tik kiekvieną dieną (nemeluosime, kartais ir naktį) ieškome kokybiškiausių maisto produktų ir stengiamės nuolat pasiūlyti kuo įvairesnį, atnaujintą asortimentą. Mums svarbu, kad Jūs turėtumėte kuo daugiau laiko sveikai, skaniai valgyti ir kuo rečiau laužytumėte galvas, KĄ valgyti, kaip suspėti, kuo nustebinti, ką padovanoti, kuo pavaišinti…

Tiesą sakant, mūsų paslaugos neturi rėmų. Jei norite, galite atvykti į mūsų parduotuvėlę ir išsirinkti prekes čia. Jei tam neturite laiko, galite jas užsisakyti internetu ir atvykti atsiimti. Neturite laiko ir tam? Jokių problemų – mes pristatysime į namus! Termiškai neapdorotus produktus galime siųsti net paštomatais.

Norite turėti šviežiausios mėsos konkrečiai dienai? Prašom! Sutartu laiku pristatysime jautieną, ėrieną, triušieną, vištieną, žąsieną, antieną, net putpeles ar eršketus, ožkų ar avių pieno produktus, ką tik nuskintas daržoves ir begalę kitų produktų.

Esate pats šauniausias bosas ir norite savo įmonės darbuotojus skaniai ir sveikai pamotyvuoti ar apdovanoti švenčių proga? Super! Pagal Jūsų viziją ir poreikius sukomplektuosime dovanų paketus, užkandžių dėžutes ar pasiūlysime vaišių kompanijos renginiui.

Jei esate restorano virtuvės šefas ir norite savo lankytojams patiekti maistą tik iš kokybiškiausių produktų, mes pasirūpinsime ir tuo. Užtikriname, kad gausite tik tai, kas natūralu ir užauginta atsakingai – nuo miltų iki mėsos.

Turite daugiau vizijų, kur reikia skanaus ir sveiko maisto? Tik pasakykite ir mes pasistengsime jas visas įgyvendinti!

Mums svarbu, kad natūralus ir kokybiškas maistas pasiektų kiekvieną – nuo kūdikio iki senjoro!

MES ESAME – SMF – skanaus maisto fabrikas. Mes – tikri skanaus, sveiko, natūralaus, šviežio, kokybiško maisto žinovai ir aistringi jo medžiotojai.

MES SIŪLOME tik geriausios kokybės, šviežiausius, išskirtinius natūralius produktus iš geriausių Lietuvos ir Europos ūkių. Produktus, kurių nerasite prekybos centruose. Produktus, kurie… na, lyg haute couture, tik maisto pasaulyje 🙂

MES UŽTIKRINAME, kad mūsų siūlomi, atrodytų, kasdieniai produktai iš tiesų jums taps tikrais delikatesais. Paragavę mūsų prekiaujamos duonos, mėsos, pieno ar kitų, regis, puikiai pažįstamų gaminių, jų skonį atrasite iš naujo. Nes tai TIKRAS skonis! Kurį pajusite kiekviename skanaujamame gaminyje – didžiulė meilė.

MES GALIME pasirūpinti, kad skanus ir sveikas maistas Jus pasiektų visur ir visada, o Jums nereikėtų dėl to sukti galvos!

Pristatome maistą į namus ar bet kokį kitą Jums reikiamą tašką.
Parūpiname išskirtinai šviežius produktus Jūsų pasirinktai dienai.
Priimame išankstinius užsakymus.
Ruošiame individualias skanias ir sveikas verslo ar švenčių dovanas.
Užsakome šviežiausius produktus tiesiai iš ūkių restoranams.
Siūlome savaitės ar kelių dienų meniu šeimai ir komplektuojame jam reikalingus produktus.
… ir dar daug kaip taupome Jūsų laiką!

MES GERIAUSIAI ŽINOME, koks turi būti skanus, natūralus, kokybiškas ir sveikas maistas, todėl nuolat pildome ir pagal mūsų pačių – SMF komandos – receptūrą pagamintų produktų asortimentą. Klientų gomurius jau lepiname:
100% riešutų kremu
100 % natūraliu skanėstu “SKANAROLAS”
100% natūraliais baltyminiais “(NE)nuodėmingais” sausainiais
Brandintos jautienos pieniškomis dešrelėmis
SMF kiaulienos sprandinės šašlyku

MUMIS TIKI šimtai laimingų klientų visame pasaulyje. Mūsų siūlomi produktai, ypač su Tautinio paveldo ženklu, kaip dovanos ar lauktuvės jau keliavo į Didžiają Britaniją, Airiją, Vokietiją,Šveicariją, Olandiją, Prancūziją, JAV ir kitas šalis.

ATRASKITE MAISTĄ IŠ NAUJO SU SMF!

ATRASKITE VALGYMO DŽIAUGSMĄ IŠ NAUJO SU SMF!