Apie mus

2015 m. rugsėjo mėn. buvo įkutra įmonę “SMF LT”, kuri pirmoji Lietuvoje siūlė unikalų produktą – keturias dėžes – „Klasikinė“, „Vegetariška“, „Beatos virtuvė“ bei „Mano“ dėžė (klientas pats susirinkdavo dėžę iš jam siūlomų kaimiškų produktų).

Stebint žmonių pomėgį vėl gaminti savo virtuvėje. SMF LT komanda suskubo ieškoti išskirtinės kokybės maisto produktų iš Lietuvos bei Europos ūkininkų, o taip pat ir įmonių, kurios visą savo dėmesį skiria produkto kokybei.

Šiai dienai tiems, kurie vertina kokybę, natūralumą ir sveiką maistą, bet neturi laiko lankytis ūkininkų turgeliuose ar parduotuvėse rinktis kokybiškas prekes. SMF LT komanda nuolat plečią produktų asortimentą ir žmonėms stengiasi pasiūlyti unikalius produktus tiesiai iš Lietuvos bei Europos ūkininkų rankų.

Ar kada nors svajojote, kad užėjus į parduotuvę, norimos prekės tiesiog sukristų į krepšelį, o kasininkė jus praleistų be eilės? Mūsų parduotuvė – būtent tokia. Leiskite mums pasirūpinti galvosūkiu, ką valgyti šiandien, o jums liks tik malonus maisto gaminimo etapas.

Užsukę į internetinę maisto parduotuvę, rasite tik sveikus Lietuvos bei Europos ūkininkų produktus – nuo Koop. EKO Žemaitija pieno produktų iki aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus iš Kolymvari, Kretos. Šiuo metu produktus tiekia 25 ūkininkai iš Lietuvos ir Europos, bei kokybės garantijos besilaikančios 12 įmonių.

Klientas internetu užsisako, vėliau jam patogiu laiku atvyksta į SMF krautuvėlę adresu Vilniaus g. 28, Šiauliai prekės pasiimti. Taip pat siūlome produkto į namus atvežimo paslaugą. Mūsų paslaugos išskirtinumas – kokybiški ir šviežūs maisto produktai. Tai patogus sprendimas dirbantiems, užimtiems bei vertinantiems išskirtinės kokybės produktą žmonėms.

SMF filosofija

SMF žino, kad personalas yra didžiausias įmonės turtas, nes įmonės sėkmė priklauso nuo darbuotojų darbo kokybės. Vertingiausios darbuotojų savybės – darbštumas, kūrybingumas ir lojalumas įmonei bei klientams.

SMF patikimas partneris, nes atsakingai žiūri į savo darbą: yra tolerantiška, sąžininga ir profesionali įmonė. SMF siekia, būti naujos kartos sėkmingo verslo pavyzdžiu.

SMF atsakingai vykdo savo kasdieninę veiklą. Įmonė neina lengviausiu keliu, surenkant prekes iš šalimais esančios parduotuvės. SMF kruopščiai atrenka kokybiškus produktus tiesiai iš Lietuvos bei Europos ūkininkų ūkių. Visos daržovės, pieno produktai ir didžioji dalis kitų maisto produktų yra išskirtinės kokybės ir turi savo ūkio istorijas.

SMF kasdien siekia geresnių įmonės rezultatų. Įmonė žino, kad nuo kiekvieno atliekamo darbo, priimtų sprendimų, bendravimo su klientais bei partneriais, priklauso įmonės sėkmė ir jos darbuotojų gerovė.

TIKSLAS

KOKYBĖ+ PATIKIMUMAS = PASITIKĖJIMAS/LAIMINGAS KLIENTAS
Atsakingai atrinkti produktus, didinti asortimentą.

VIZIJA

Tapti garantijos ir kokybės ženklu.

MŪSŲ KLIENTAS KOKS JIS?

Laimingas – Ieškantis kokybės – Taupantis savo laiką